0

BAN

0

xavas

Wieśniaku ze wsi idź się umyj...Sreal męczy się ze słabą Malagą u siebie a Barca na wyjeździe grała na błocie i wodzie i wygrała! i co łyso??!! A po drugie ten cały higuain jest słaby jak barszcz i wyszedł mu jeden dobry mecz,więc się tak nie podniecaj. A jeszcze jedno pytanie...KTO MA LIDERA!!!!???? HAŁA MARID! VISCA EL BARCA!!!

0

Sam już nie wiem kogo chciałbym widzieć w koszulce Barcy.Z jednej strony Benzema,z drugiej Aguero.Karim jest to typowy snajper,dobrze zbudowany,silny,techniczny,dobrze gra głową.Natomiast Sergio jest przyjacielem Leo,dobrze się porozumiewają na boisku do tego jest ograny w hiszpańskiej piłce,dzięki czemu nie miał by problemu z aklimatyzacją ;)

0

fffj

A w jakim klubie grasz? :P

0

Coś czuje że Atletico w tej edycji LM zajdzie daleko.A co do meczu Roma-Cluj...zdziwiłem się trochę:p

0

Ja żałuję że w Barcelonie nie ma Jose Mourinho lub Marcelo Lippiego,obaj byli do wzięcia za darmo.Dwaj trenerzy z doświadczeniem,wprowadziliby do Barcy wielki futbol a Pep dopiero zaczyna karierę trenerską i nie wiadomo co z tego wyniknie

0

zaack

Dobre to było... xD :) :D

0

Kurde!!!!!!!!!!;/W meczach przed sezonem wygrywali wszystko:

-pokazywali dobrą skuteczność

-grali do końca

W meczu z Wisłą nic nie pokazali i teraz też nic!!;/

BARCA OBUDŹ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:/

0

Mam pytanie.Czy mecze LM w TVP będą we wtorek i środę,czy tylko w jeden dzień??Bo rok temu były tylko w środy :P VeB!!

0

Cieszę się że Messi zdobył te upragnione złoto,i wrócił bez żadnej kontuzji.Grał bardzo dobrze i chyba był najlepszym zawodnikiem turnieju IO.

PS.Na lewe skrzydło Angel Di Maria,złoty chłopak...młodość,technika(piękny gol w finale),szybkość i tego nam trzeba.BRAĆ GO!!!!;):D

0

Pojedzie na mecz Brazylia-Argentyna więc może w końcu zauważy grę Thiago Nevesa i go sprowadzi na Camp Nou.Oby tak było!;)A co do Leo Messiego to życzę mu,żeby zdobył to upragnione złoto!!:)

0

Bez kitu jaka euforia była na stadionie jak Samuel strzelił bramkę,dla takich chwil warto żyć!!;)A widzieliście jak Pep się uśmiechał,gdy Puyol i Eto'o strzelili bramki??:p ;)A na koniec Eto'o komuś pomachał...może Guardioli;)xD

0

Brać Quaresme!!Odchodzi on z FC Porto,bo nawet na mecze nie jest powoływany.Tylko jeszcze nie wiadomo do jakiego klubu przechodzi ale mówi się o Interze,Realu,Barcy.Może Barca prowadzi potajemne rozmowy z Porto i Quaresmą i nie długo zobaczymy go w FCB...;)

0

Przecież Daniego zawsze może zastąpić Sylvinho

0

Ja chciałbym Thiago Nevesa w FCB,jest to młody wszechstronny zawodnik o dużych umiejętnościach,napewno byśmy nie żałowali jego kupna.Mógłby być też Arszavin ale za mniejsze pieniądze np.15-20 mln. Diego Capel??Może przyjść ale nie wiem czy będzie on dużym wzmocnieniem...Rodrigo Palacio??My szukamy lewego pomocnika a on jest napastnikiem,więc odpada ;)

0

Ronaldinho_93

Ja oglądałem mecze Brazylia-Belgia i Argentyna-WKS na żywo w TVP Sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?